Oferta

Gramy razem już od kilku dobrych lat, niektórzy członkowie zespołu znają się od dziecka, co wpływa na perfekcyjne zgranie zespołu. Cechujemy się wysoką kulturą osobistą, pięknymi, czystymi strojami, nienaganną urodą, poczuciem humoru. Długoletnia nauka w szkołach muzycznych, występy na różnego rodzaju konkursach, słazach folklorystycznych wpłynęły na to że prezentujemy wysoki poziom wykonania naszego repertuaru. Doświadczenie pozwala nam w pełni oddawać góralski i biesiadny klimat podczas naszych występów. Jesteśmy zaprzyjaźnieni oraz współpracujemy z wieloma zespołami, muzykami, istnieje możliwość dobrania odpowiedniego składu kapeli na daną okoliczność.
Każda impreza jest dla nas jednakowo ważna i na każdej chcemy jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb, dlatego wszystko najlepiej uzgodnić. Proponujemy państwu:

Koncert kapeli - występujemy z muzyką Górali Polskich - melodie z Beskidów, Podhala, wykonujemy w tradycyjnym lachowskim składzie, tj skrzypce prym, sekund, klarnet, trąbka, kontrabas. Muzykę biesiadną gramy z towarzyszeniem akordeonisty. W okresie Bożgo Narodzenia i Nowego Roku występujemy z koncertem Kolęd i tradycyjnych Pastorałek ludowych. Czas trwania koncertów to ok. 1h.

Góralskie wesele - w czasie Państwa wesela możemy wystąpić na kilka sposobów. Gramy w domach Państwa Młodych, podczas ślubu, na życzeniach i krótko na przyjęciu weselnym. Często przyjeżdżamy w czasie przyjęcia, czy to sama kapela, czy też z towarzyszeniem par tanecznych, gramy i organizujemy zabawy dla gości. Przeprowadzamy także tradycyjne góralskie oczepiny. Prowadzimy przyjęcia weselne grając z typową orkiestrą weselną, DJ, czy też samodzielnie - korzystając z własnego nagłośnienia.

Góralskie granie - kilku godzinny występ kapeli w czasie firmowych imprez integracyjnych, urodzin czy też innych imprez okolicznościowych. Gramy po góralsku ale także powszechnie znane kawałki biesiadne, zapraszamy gości do różnorodnych zabaw i konkursów. Całość prowadzona jest z góralskim humorem i okraszona gawędami. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi parami tanecznymi z zespołów regionalnych - prezentują one tańce ludowe, uczą gości jak "zatańcować po zbójnicku" , zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy.

Występujemy w Karczmach góralskich i restauracjach, W okresie bożonarodzeniowym prezentujemy tradycyjne beskidzkie powinszowania i pastorałki ludowe.